top of page

Hakkımızda

Rastahl Logo tek-01.png

Rastahl, alüminyum, karbon çelik, paslanmaz çelik ve ilgili alaşımlar dahil olmak üzere metal ve plastik ürünlerin dağıtımını ve tedariğini yapmaktadır. Ürünlerimiz arasında levhalar, plakalar, çubuklar, borular ve ekstrüde ürünler bulunur. Ürünlerimiz hemen hemen tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Rastahl'ın şubeleri stratejik olarak Almanya, Türkiye ve Çin'de bulunmaktadır. Almanya’daki Soğuk Çekme Boru fabrikamızda müşteri isteklerine uygun profil ve boru imalatı yapmaktayız.

 

Rastahl, merkezi Türkiye'de bulunan endüstriyel imalatçılara, metal ve plastik ürünler sağlayan lider bir uluslararası distribütör ve tedarikçi olan Turalı Grup'un bir parçası olmaktan gurur duymaktadır.

 

Rastahl, her gün markamızın ve logomuzun bir parçası olan net müşteri hizmetleri hedefleri doğrultusunda çalışır: "İşimiz Sizin Gücünüzdür".

 

Ürünlerimiz ve Kapsamlı Envanterimiz

 

Rastahl'ın standart stoku, farklı şekil ve boyutlarda 10 bin tondan fazla alüminyum, paslanmaz çelik, çelik, mühendislik plastikleri ve ilgili alaşımları içerir.

 

Ayrıca, mükemmel tedarikçi ilişkilerimiz ve son teknoloji makinelerimiz sayesinde özel kesme taleplerini karşılayabilir ve bulması zor ve farklı boyutları tedarik edebiliriz.

 

Ek kısımda bulunan katalogdan ve web sitemizden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

pipe-boru-hotforming-manufacturing

Belgelerimiz

Iso Logo-01.png

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

OHSAS 45001:2018

ISO 3834-2

TS EN 15085-1

DEĞERLER
Şirket kültürümüzde 4 temel değerimiz;


Takım Çalışması
Rastahl olarak, her gün ekip çalışması, yenilikçilik ve performansı bir araya getirmeyi taahhüt ediyoruz.

 

Yenilikçi Yaklaşım

Girişimci ruhumuzdan beslenerek ürünlerimizi ve süreçlerimizi uzun vadeli bir endüstriyel yenilik stratejisi ile geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.


Müşteri Odaklılık
Misyonumuz, müşterilerimize kendi alanlarında öne çıkmaları gereken yenilikçi ürünleri ve rekabetçi süreçleri sunmaktır. Pratik ve proaktif olarak, beklentilerini düzenli olarak öngörüyor ve aşıyoruz.


Bütünlük
Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi dürüstlük, şeffaflık ve samimiyet temeli üzerine kuruyoruz. Güvenilir ve sıfır esnekliği olan bir partneriz.

banner-pipe-boru-01.jpg
bottom of page